Hot prodej 1ks Nové Auto Palivové Čerpadlo Benzín Dieselový Kapalina Ruční Čerpadlo Primer Žárovka Vody Olej Transfer Čerpadla PVC Sifonu 8mm Trubky

Hodnocení 

23.37 Kč

-27%

32.37 Kč

Nový produkt

1 ks

Štítky: diesel muž, Palivové Čerpadlo, ruční čerpadlo, příručka sací čerpadlo, žárovka paliva, gasolin čerpadlo, 12v pomp, professional oil suction pump, motorové čerpadlo, grease gun.

32001 Funkce:

1. Často se používá jako ruční pumpy na lodě pro přívod paliva na palubě motoru.

2. Rychlá a Snadná manipulace.

3. Funguje na principu vakuové.

4. Pro Přenos Kapalin jako Benzín, Nafta, Olej, Voda atd.

5. Snadno se čistí.

6. S touto ruční pumpou můžete předseda paliva pro lehčí start.

Použití: Aby jeden konec vedoucí trubici do potřebné pro extrakci kapalina, za prvé, špetka ploché gumový míč nuceně ventilovat vzduch, pak zablokoval export potrubí s prsty, a uvolněte gumový míč, počkejte, dokud se koule vypouklé oživení pomalu, a když se kapalina čerpá až do vyplnění plně gumový míč, můžete uvolnit prsty, a opakujte jednou nebo dvakrát této operace, bude tvořit souvislý gravitace.

Použití metoda: Držte konvici s vaší rukou, blok výstupu, pak povolte otevření, konvice se bude rozšiřovat přirozeně, to bude absorbovat vodu, a pak uvolnit ucpané potrubí, opakujte operaci teď, voda může téměř dosáhnout postavení konvice na uvolnění zásuvky, a pak nechat průtok vody automaticky, musí být výškový rozdíl.

Specifikace:

Barva:Černá(jako na obrázku)

Množství: 1ks

Potrubí o průměru: 8 MM

Celková délka: 2,1 m

Materiál:PVC Trubka

Obsah balení: 1ks Auto, Palivo, Plyn Čerpadlo

Poznámka: 1.Prosím, aby 0.1-0.3 cm rozdíly vzhledem k ruční měření, díky.

2.Prosím, pochopit, protože z ozáření světlem nebo počítačové obrazovky rozdíl, takže nemůžu zaručit, fotografie a reálné barvy je 100% stejné.

Země/Region Výroba Čína
Výrobce Číslo Dílu Další
Značka TRYSKÁNÍ
Původ KN(Původu)

Související produkty